Weer lekker eten in onze wereldkeuken!

Het opvangcentrum Meihof, de parochie én de werkgroep Kiemen nodigen weer uit!

Op de valreep nog even herinneren  op 25 november dekken we weer de tafels voor een lekker etentje … in de lokalen van ‘De nieuwe Krik’ aan de Liersesteenweg 15.

Wegens het succes van eind oktober willen we nu wel vragen om vooraf in te schrijven! We zorgen ook voor twee periodes t.t.z. een shift van 17.30 uur tot 19 uur en een tweede shift van 19 uur tot 20.30 uur. Gelieve bij inschrijving ook je voorkeur aan te duiden. In de mate van het mogelijke houden we dan met uw voorkeur rekening.

Vanuit welk land mensen van het opvangcentrum Meihof voor ons het eten bereiden is nog een verrassing!

Vooraf betalen hoeft niet … voor een klein prijsje kun je lekker eten!

Inschrijven kan met een briefje in de brievenbus van de pastorie met de vermelding voor de wereldkeuken 25 november + jullie naam en telefoonnummer + aantal personen  én uw voorkeur van tijdstip (eerste of tweede shift)

Het kan ook per mail joseekleijn@belgacom.net. Graag dan ook met vermelding gekozen shift.

Van harte welkom!

Namens de werkgroep Kiemen, Josée Kleijn.