Lintse steunactie missionarissen


In het spoor van de heilige missionaris Damiaan zijn er nog altijd missionarissen die werken aan het welzijn van arme mensen in arme landen.
De Lintenaren zijn nog altijd bereid ze te steunen. Enerzijds is de Lintse steunactie bedoeld voor de vormingscursussen over mensenrechten in BraziliĆ«  door priester Jean-Marie Van Damme. En anderzijds is er het project Kitemo van Proma-Missio voor de bouw van een duurzaam en veilig schoolgebouw in Kipanda II, ten oosten van de Congolese hoofdstad Kinshasa. En dit ter vervanging van de school, opgetrokken in stro en leem in de jaren 1980.
De Lintse steunactie heeft 3 428,78 euro (drie duizend vierhonderd achtentwintig euro achtenzeventig cent) bijeengebracht. Daarin zijn de directe overschrijvingen nog niet begrepen.
Missionaris Jean-Marie Van Damme in Braziliƫ en de kinderen van de school in Kipanda II en hun ouders danken alle milde gevers en alle bereidwillige inzamelaars.